Pracownia Artystycznego
Szycia Firan i Zasłon

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku "IRMA" informuje, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Pracownica Artystycznego Szycia Firan i Zasłon "IRMA" Małgorzata Staniszewska z siedzibą w Radomiu, ul. Gołębiowska 22b/2, adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dalej jako "IRMA").
 2. Z "IRMA" w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się kontaktować używając powyższego adresu lub telefonicznie: 887-549-156.
 3. Państwa dane osobowe w zakresie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu (w tym poczty mailowej) zostały pozyskane w skutek bezpośredniego kontaktu Państwa, z wysyłanej korespondencji, poprzez wykorzystanie danych adresowych udostępnionych przez Państwa na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych.
 4. Państwa dane adresowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do wykonania umowy lub podjęcia działań do jej zawarcia, jak również do celów marketingowych i informacyjnych (maile i telefony).
 5. Państwa danych "IRMA" nie sprzedaje, nie udostępnia firmom i osobom trzecim z tym jednak zastrzeżeniem, że niektóre dane mogą być udostępnione ale tylko w zakresie niezbędnym do realizacji umów - na przykład firmom kurierskim.
 6. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych.
 7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne a jeżeli zostało podane w celu zawarcia umowy - jest warunkiem jej zawarcia.

Możecie Państwo odmówić zgody na przetwarzanie Waszych danych adresowych przez "IRMA":

 • listownie, na adres "IRMA" Pracownia Artystycznego Szycia Firan i Zasłon Małgorzata Staniszewska, ul. Gołębiowska 22b/2, 26-600 Radom
 • mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • telefonicznie: 887-549-156

Facebook

RODO - Ochrona Danych Osobowych w "IRMA"

Szanowni Państwo,

W związku z regulacją RODO (rozporządzenie o ochronie danych osobowych), które zaczęło obowiązywać od 25 maja 2018 roku, "IRMA" informuje Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się ono odtąd odbywało.

Przetwarzamy Państwa dane w celach opisanych w Polityce prywatności, aby:

 • - zawierać i realizować z Państwem umowy;
 • - wystawiać faktury i inne dokumenty związane ze sprzedażą towarów i usług "IRMA;
 • - informować o zmianach cen, asortymentowych, organizacyjnych;
 • - prezentowania nowych artykułów lub ofert;
 • - kontaktowania się z Państwem w celach związanych z działalnością "IRMA";
 • - do wysyłania powiadomień o powstałych zobowiązaniach (także do windykacji).
Przejdź do polityki prywatności